Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Porcelán bíle glazovaný, malovaný, šálek zvonovitý se splétaným uchem, výška šálku 5,7 cm, průměr podšálku 13,7 cm, zespodu značeno modře podglazurně spolu s trojčíslím datování."